Türkçe Tr   English En

follow us!                   

Hakkımızda

Global Pellet Orman Ürünleri Ithalat Ihracat Sanayi ve Ticaret Ltd Sti

Share

Global Energy Odun Pelet Ltd. Şti.

Global Energy Odun Pelet Ltd. Şti., 2022 yılında kurulmuş olup ormancılık sektöründe faaliyet göstermektedir.Kurulduğu günden bu yana yeniliklere ve gelişmeye açık bir politika izleyerek makine parkurunu geliştirmek için yatırımlar yapmış ve verimli çalışmayı kendisine prensip edinmiştir. Orman kesimi ve nakliyesi konusunda birçok teknolojik yeniliği ormancılık sektörüne kazandırmıştır. Akılcı yatırımlar ve disiplinli çalışmaları sayesinde bugün ülkemizin önde gelen ahşap esaslı levha üreticilerinin tedarikçisi durumundadır.

Tomruk vasfındaki ağaçlardan kereste ve bunun yan ürünleri ile birlikte diğer orman emvalinden, sürdürülebilir enerji kaynaklarından olan ve tüm dünyada gelişip büyümekte olan ağaç pelleti üretmektedir. Kepez/ Antalya - Bölgesinde faliyet göstermekteyiz. Tam otomatik entegre tesisinde kereste ve 60 Bin Tob/Yil ağaç pelleti üretimi yapmaktadır.

Global ECO Energy GbR. Global Energy Odun Pelet Ltd. Şti. Yan kuruluşu olarak Almanya - Frankfurta Faliyette olmaktadır.

Vizyonumuz

Global Energy, çevreye duyarlı yatırımları ile dünyanın önde gelen pellet ve orman ürünleri üretim ve tedarikçisi olma yolunda çaba sarf etmektedir..

Misyonumuz

Firmayı kurmaktaki amacımız, pellet sektörüne yüksek standartlar getirmek ve tüketiciye kaliteli bir yakıt türü sunarak yaşanabilir temiz bir dünya hedeflemektir.

 

 

 

Eco-Stixx, tamamen ormansal kökenli olarak, doğaya dost bir yakıt türüdür. Karbon emisyon oranı ve kül oranı çok düşüktür.

Daha fazla..