Türkçe Tr   English En

follow us!                   

Değerler ve İlkelerimiz

Global Pellet Orman Ürünleri Ithalat Ihracat Sanayi ve Ticaret Ltd Sti

Share

Değerler ve İlkelerimiz

Genel Hedefler

Öncülük: Faaliyet merkezimiz Türkiye ve Uluslararası pazarlarda bütün faaliyet alanlarımızda sistemli, kârlı, verimli işler yaparak büyümek ve lider olmak en önemli hedefimizdir.

Güleryüzlü Dialog : Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunu kendine prensip edinnen bir kuruluşuz. Bu nedenle her güleryüzün başka bir müşteri anlamına geldiğini çok iyi biliriz. Bütün personelimiz güleryüzlü dialog kurarlar.

Geliştiricilik : İş kollarında sürekli olarak bir tık ilerde olmayı isteriz. Bu neden AR-GE departmanımız daha yüksek kalitede ürünler geliştirmek için sürekli olarak çalşırlır. Daha temiz yarınları birlikte kurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Kurumsal Değerlerimiz

Bütün personelimiz tarafından sahiplenilen ve içselleştirilen "Global Enerji değerlerini" kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak görür ve tüm iş süreçlerine dahil ederiz. Sahip olduğumuz bu değerler Global Enerji tarafından "Daha Temiz Yarınlar" ifadesiyle vurgulanmaktadır.

 

Eco-Stixx, tamamen ormansal kökenli olarak, doğaya dost bir yakıt türüdür. Karbon emisyon oranı ve kül oranı çok düşüktür.

Daha fazla..